Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Przywrócić polską banderę. O pożytkach z żeglownej rzeki, morskich portów i floty pod narodową banderą

Opublikowano: środa, 24, sierpień 2022

Szanowni Państwo 

w księgarniach pojawiła się książka autorstwa p. kpt. Tadeusza Hatalskiego "Przywrócić polską banderę. O pożytkach z żeglownej rzeki, morskich portów i floty pod narodową banderą", wydana przez gdańską Fundację Promocji Przemysłu Okrętowego i Gospodarki Morskiej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się się z lekturą, gdzie na prawie 200 stronach autor zwraca uwagę jak wielkie znaczenie ma posiadania polskiej bandery czyt. własnej floty. To nie tylko kwestia poważnego traktowania państwa na forum międzynarodowym, ale to również poważne wpływy do jego budżetu - szacuje się, że brak polskiej bandery to strata dla kraju od 7 do 9 mld zł rocznie. 

Książkę można kupić w księgarni Róża Wiatrów (ul. Starowiejska 35) w Gdyni, Gdańskiej Księgarni Naukowej Ossolineum (ul. Łagiewniki 56), a także w księgarni internetowej na portalu www.oficynamorska.pl.

Więcej o publikacji można przeczytać tu: https://www.gospodarkamorska.pl/przywrocic-polska-bandere-kapitan-tadeusz-hatalski-wyjasnia-66122