Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Szkolenie: „PPP w sektorze portów morskich”, Elbląg, 28.9.2022

Opublikowano: piątek, 26, sierpień 2022

Szanowni Państwo.

Jako organizacja skupiająca w swoich szeregach podmioty działające w obszarze gospodarki morskiej, w tym portowej, z niepokojem obserwujemy problemy rozwojowe małych portów morskich wynikające z niewystarczających środków finansowych na inwestycje w infrastrukturę portową. Właściciele tych podmiotów, jednostki samorządu terytorialnego, mają ograniczone środki, zazwyczaj niewystarczające dla realizacji pełnego zakresu potrzebnych inwestycji. W najbliższym czasie ich trudna sytuacja prawdopodobnie nie ulegnie istotnej poprawie.

Jedną z szans rozwoju infrastruktury portowej jest partnerstwo publiczno-prywatne (PPP). Niestety ogólna wiedza na temat tej formuły jest ograniczona. W związku z tym zwróciliśmy się do Ministerstwie Funduszy i Rozwoju Regionalnego z prośbą o przygotowywanie szkolenia w zakresie podstaw PPP z uwzględnieniem rozwiązań stosowanych w sektorze portów dla przedstawicieli małych portów morskich (też średnich i marin) i ich właścicieli – samorządów, na co ministerstwo wyraziło zgodę.

W związku z powyższym zapraszamy na szkolenie „PPP w sektorze portów morskich”, które odbędzie się:
28 września br. w godz. 10:00-16:00 w Elblągu. w Elbląskim Parku Technologicznym przy ul. Sulimy 1.

Szkolenie jest bezpłatne.

Prosimy o potwierdzenie udziału do 26 września,

mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub telefonicznie - 696 146 445.

Serdecznie zapraszamy!

***
W imieniu Ministerstwa, w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu szkolenia, prosimy zainteresowanych szkoleniem do odbycia bezpłatnego szkolenia e-learningowego dostępnego na platformie www.pppszkolenia.gov.pl  pn. „PPP w sektorze portów morskich”. Szkolenie nie jest obligatoryjne, choć wskazane. Rejestracja na platformie www.popszkolenia.gov.pl nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem się na szkolenie planowane na 28.09.2022 r.