Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Spotkanie Świąteczne KIGM 2022 - Stena Spirit

Opublikowano: wtorek, 20, grudzień 2022

 

12-12-2022 odbyło się spotkanie świąteczne Członków i Sympatyków Krajowej Izby Gospodarki Morskiej. Gości powitali Przewodniczący Rady KIGM p. Jacek Sadaj, gospodarz miejsca dyrektor Stena Line Polska Marek Kiersnowski oraz Sekretarz Generalny KIGM Rafał Machowiak. Przewodniczący złożył życzenia zgromadzonym przedstawicielom przedsiębiorstw oraz całej polskiej gospodarce morskiej wzrostu i umacniania pozycji na polskim i globalnym rynku w nadchodzącym 2023.

Po zakończeniu przywitania przy odgrywanych w tle kolędach oraz milej i rodzinnej atmosferze licznie przybyli goście złożyli sobie najlepsze życzenia zdrowia i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym na nadchodzące Święta i Nowy Rok.

By tradycji stało się zadość na kolację serwowano tradycyjne potrawy świąteczne, choć tym razem pochodzące ze Szwecji - kilka rodzajów śledzia w różnych smakach, łososia, szwedzkich pierogów i klopsików, wyśmienitą kaczkę oraz inne potrawy, które, choć różne od polskiej wigilijno-świątecznej tradycji, bardzo przypadły do gustu uczestnikom spotkania.

Za pomoc w zorganizowaniu spotkania, bardzo mile przyjęcie i atmosferę KIGM dziękuje Stena Line Polska.

Dziękujemy również za zaangażowanie Zarządu Portu Gdynia S.A.

Dziękujemy też wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na spotkaniu, mając nadzieję, że spędzili przyjemnie czas.

Fotorelacja na naszym facebook 

https://www.facebook.com/media/set?vanity=100067746645166&set=a.481302440804640  

(dziękujemy za zdjęcia p. Piotrowi Frankowskiemu i p. Markowi Grzybowskiemu).