Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Konsul Generalny Węgier w KIGM

Opublikowano: piątek, 20, styczeń 2023

11 stycznia 2023 w siedzibie KIGM Konsul Generalny Węgier w Gdańsku p. dr Pal Attila Illes oraz Konsul p. Otto Sipos. KIGM reprezentował sekretarz generalny Rafał Machowiak.

Rozmawiano na temat możliwych, wspólnych przedsięwzięć związanych z niedawnym włączeniem Węgier do korytarza Bałtyk-Adriatyk; wizyty studyjnej Węgrów w Polsce po misji polskiej branży morskiej do Budapesztu,  zaangażowaniu ministerstwa transportu Węgier i ambasady w Warszawie w to przedsięwzięcie; możliwościach udziału węgierskich firm podczas MTM Baltexpo czy ewentualnej współpracy z polskim uczelniami ws. kształcenia kadr dla budowanego węgierskiego terminala w Trieście (i związanych z tym kolejnych inwestycji w bezpieczeństwo czy zamówienia stoczniowe).