Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Święto Morza 2023

Opublikowano: czwartek, 06, kwiecień 2023

\

We wtorek, 4 kwietnia b.r. odbyło się spotkanie Komitetu Organizacyjnego Święta Morza. Tegoroczna edycja Święta Morza rozpocznie się złożeniem kwiatów na morzu w dniu 16 czerwca 2023 roku.

Kalendarz wydarzeń jest już wypełniony po brzegi i zapowiada się niezwykle ciekawie, a pomysły wciąż napływają. Podczas nadchodzącego Święta Morza tradycyjnie odbędzie się Żeglarska Parada Świętojańska, odsłonięcie tablicy pamiątkowej w Alei Żeglarstwa Polskiego, jak również regaty, gra miejska, spacery, pokazy i wiele innych. Święto Morza zakończy się w niedzielę, 25 czerwca.

KIGM od pierwszej edycji przygotowuje mapę Święta Morza z jego programem. Tym razem, podobnie jak w zeszłym roku, we współpracy z BAXY IT zostanie udostępniona darmowa aplikacja na smartfony z pełną listą wydarzeń i interaktywną mapą. Aplikacja pomoże odpowiednio zaplanować udział w poszczególnych wydarzeniach.