Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

70 -lecie Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego.

Opublikowano: poniedziałek, 19, czerwiec 2023

13 czerwca br. odbyło się posiedzenie Kolegium Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego (MSA) działającego przy KIGM. W obradach wzięli udział p. Zbigniew Jaś, Przewodniczący Kolegium i Prezes MSA, wiceprzewodniczący - p. prof. Maria Dragun-Gertner i p. Tomasz Nadratowski oraz Sekretarz Generalny KIGM/Sekretarz MSA p. Rafał Machowiak.

Głównym tematem spotkania była przypadająca w tym roku 70-ta rocznica utworzenia Sądu. Rozmawiano o przygotowaniach do obchodów jubileuszu, w szczególności o programie Konferencji Jubileuszowej. Omawiano propozycje tematów, jakie zostaną poruszone podczas Konferencji. Postanowiono, że program wydarzenia powinien być przygotowany do końca czerwca.
Konferencja Jubileuszowa odbędzie się 12 października 2023 w Gdańsku w siedzibie Amberexpo, podczas Międzynarodowych Targów Morskich Baltexpo.
Już dziś zapraszamy.