Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

#PrzedsiębiorcaToTeżWyborca - Dekalog Przedsiębiorcy.

Opublikowano: poniedziałek, 17, lipiec 2023

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej zapraszamy do udziału w inicjatywie -

#PrzedsiębiorcaToTeżWyborca - posłuchaj głosu 14% wyborców! - https://www.petycjeonline.com/przedsiebiorca_to_tez_wyborca

Czy wiesz, że?
•    przedsiębiorcy prywatni tworzą 12,8 mln miejsc pracy w Polsce.
•    sektor przedsiębiorstw tworzy blisko 75% polskiego PKB, czyli ok. 2,4 biliona zł.
•    2,5 mln aktywnych przedsiębiorców indywidualnych to 14% wyborców!!!

Tego głosu nie można ignorować!

Dlatego trzy organizacje przedsiębiorców połączyły siły dla wspólnej inicjatywy – #PrzedsiębiorcaToTeżWyborca - posłuchaj głosu 14% wyborców!
Federacja Przedsiębiorców Polskich, Krajowa Izba Gospodarcza i Związek Pracodawców Business Centre Club przygotowały wspólny Program Gospodarczy, który nazwaliśmy Dekalogiem Przedsiębiorcy. Zawiera on postulaty od lat zgłaszane przez środowisko biznesu oraz popierane przez obywateli, którym zależy na przyszłości i rozwoju naszego kraju.

NIC O NAS BEZ NAS.

Dobrze funkcjonujące firmy, to nie tylko miejsca pracy -  to lepsze rozwiązania dla pracowników, czyli także dla CIEBIE! Dlatego zadbajmy RAZEM o nasze INTERESY.

Nasze postulaty zostały ujęte w 10 punktach – kluczowych z punktu widzenia przedsiębiorców i rozwoju gospodarczego Polski. Za tymi punktami stoją konkretne propozycje rozwiązań legislacyjnych, wypracowane przez 3 organizacje przedsiębiorców: FPP, KIG i BCC. Razem zrzeszają one 32 tys. przedsiębiorców, zatrudniających ponad 2 mln pracowników.


Propozycje te przekażemy decydentom politycznym - niezależnie od tego, kto wygra najbliższe wybory.

Zapoznaj się z naszymi postulatami i wypracowanymi rozwiązaniami.

Jeśli nasze postulaty nie są Ci obce i uważasz się za odpowiedzialnego obywatela, oczekującego realnych zmian, a nie tylko pustych frazesów, to poprzyj naszą inicjatywę!
Możesz mieć wpływ na zasady prowadzenia biznesu, kształt przyszłych regulacji i przepisów, a co za tym idzie - na kondycję przedsiębiorców, polskiej gospodarki i rynku pracy.
Link od petycji -  https://www.petycjeonline.com/przedsiebiorca_to_tez_wyborca