Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Rada Programowa Baltexpo oraz Kapituła Złotej Kotwicy

Opublikowano: poniedziałek, 17, lipiec 2023

4 lipca 2023 w budynku AmberExpo w Gdańsku odbyła się Rada Programowa Międzynarodowych Targów Morskich Baltexpo. Na spotkaniu prezes Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. p. Andrzej Bojanowski opowiedział co w zakresie przygotowania do Targów zostało już zrobione od ostatniego spotkania z Radą, a także o zadaniach, które są wciąż realizowane i na jakim są etapie.

W swej prezentacji przedstawił program ramowy konferencji, w których znalazły się m.in. „Debata otwarcia Konferencji - geopolityczne znaczenie gospodarki morskiej - czy coś może jeszcze nas zaskoczyć?”, „Debata Admirałów Marynarki Wojennej”, panele dyskusyjne, w tym tematy stoczniowe, dotyczące finansowania, nauki, zatrudnienia, offshore czy małych portów oraz żeglugi śródlądowej. 12 października dobędzie się panel, którego partnerem jest KIGM i będzie dotyczyć „inwestycji infrastrukturę portową”. www.baltexpo.eu/program/.

Poinformował o zasadach i regulaminie Nagrody Złota Kotwica. Złota Kotwica BALTEXPO 2023 jest nagrodą przyznawaną przedsiębiorstwom i instytucjom, których projekt, produkt, usługa, działania lub osiągnięcia w okresie dwóch lat od ostatniej edycji Targów mają lub mogą mieć znaczący wpływ na rozwój gospodarczy. Nagroda będzie przyznawana w 5 kategoriach: Offshore, Infrastruktura, Militaria, Innowacja oraz dwie kategorie specjalne: Startup oraz Osobowość Gospodarki Morskiej. www.zlotekotwice.baltexpo.eu/

Następnie został zaprezentowany plan marketingowy oraz partnerzy instytucjonalni wydarzenia oraz lista aktualnych wystawców i mapa hal. Więcej informacji można znaleźć na www.baltexpo.eu.

Zapraszamy na Baltexpo i nasz panel!