Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Baltexpo - oferta dla Członków Izby

Opublikowano: środa, 17, lipiec 2019

Szanowni Państwo, Członkowie Krajowej Izby Gospodarki Morskiej,
W związku ze zbliżającymi się Targami BALTEXPO 2019 – których Izba jest Patronem Honorowym – pragniemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tym, tak ważnym dla wszystkich interesariuszy rozwoju gospodarki morskiej, wydarzeniu.


Istnieje możliwość zaprezentowania firmy poprzez dołączenie do kolektywnego stoiska Krajowej Izby Gospodarki Morskiej lub wykupienia stoiska niezależnego.


W przypadku zainteresowania wykupieniem stoiska niezależnego, firmy prosimy o bezpośredni kontakt do organizatora drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.) lub telefoniczną (+48 608 673 284). Po powołaniu się na hasło KIGM BALTEXPO zostanie Państwu zaprezentowana specjalna oferta dla członków Izby. W przypadku chęci dołączenia do stoiska kolektywnego prosimy o informacje pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
W targach BALTEXPO – jedynym tego typu wydarzeniu branżowym w Polsce – bierze udział ponad 4 000 branżowych specjalistów i decydentów z 21 krajów. Tematyka targów obejmuje m.in. przemysł okrętowy, offshore, infrastrukturę portów i przemysłu morskiego, logistykę w transporcie morskim, żeglugę morską i przybrzeżną, żeglugę śródlądową i gospodarkę wodną, bezpieczeństwo i ochronę portów i żeglugi, ochronę środowiska i edukację.
Targom towarzyszy rozbudowana tematycznie konferencja poświęcana inwestycjom infrastrukturalnym na polskim wybrzeżu, przemysłowi stoczniowemu i portom oraz ich roli dla państwa, rozwojowi transportu intermodalnego jako szansa dla wzrostu konkurencyjności polskich portów, offshore wind, bezpieczeństwo portów.