Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Warsztaty dla eksporterów do USA

Opublikowano: wtorek, 30, lipiec 2019

Szanowni Państwo,
w imieniu Organizatorów 7. Międzynarodowego Kongresu Morskiego, zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla eksporterów, które odbędą się w dniu 6.09.2019 w hotelu Radisson w Szczecinie. (zaproszenie)

Warsztaty zatytułowane: „Bezpieczeństwo w międzynarodowym obrocie morskim. Ułatwienia dla wiarygodnych przedsiębiorstw na przykładzie rozwiązań z USA” dedykowane są głównie dla eksporterów z Polski do USA. Podczas warsztatów eksporterzy będą mieli możliwość dowiedzieć się jak skrócić czas odpraw swoich ładunków w USA lub zmniejszyć ilość kontroli celnych spełniając określone wymagania przez władze celne USA.

Warsztaty będą prowadzone przez Pana Thomasa Overacker’a, przedstawiciela władz celnych USA, CBP Customs and Border Protection, obecnie w randze Dyrektora Wykonawczego ds. Ładunków i Zabezpieczenia Przewozu w biurze operacyjnym w Waszyngtonie. Pan Thomas Overacker odpowiada w portach za procedury weryfikacji i kontroli ładunku oraz  zgodności handlowej. Ponadto kieruje służbą celną w zakresie Partnerstwa Handlu Przeciwko Terroryzmowi (C-TPAT) oraz bezpieczeństwa kontenerów (Container Security Initiative - CSI).

W warsztatach i merytorycznej dyskusji wezmą udział także przedstawiciele Krajowej Administracji Skarbowej.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do 31 sierpnia 2019 r. na stronie www.tinyurl.com/warsztaty-eksperow

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Więcej informacji: http://www.kongres-morski.pl/program-7mkm/