Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

„Polski „hub” na Kolejowym Jedwabnym Szlaku: szansa dla europejskiej branży TSL

Opublikowano: piątek, 18, październik 2019

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Gospodarki Morskiej w imieniu organizatora - Krajowej Izby Gospodarczej, zaprasza na II edycję konferencji Nowe Międzynarodowe Szlaki Transportowe pt. „Polski „hub” na Kolejowym Jedwabnym Szlaku: szansa dla europejskiej branży TSL”, która odbędzie się 5 listopada 2019 r.

Celem konferencji będzie: zidentyfikowanie potencjału europejskiej branży TSL w działalności biznesowej na polskim odcinku Kolejowego Jedwabnego Szlaku; przedstawienie najważniejszych nowych tendencji w rozwoju Kolejowego Jedwabnego Szlaku; oraz silniejsza koordynacja podmiotów zainteresowanych uczynieniem z Polski hubu na Kolejowym Jedwabnym Szlaku.

W załączeniu znajdą Państwo projekt programu konferencji.

REJESTRACJA
Serdecznie zapraszamy.