Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Misja Gospodarcza do Chin

Opublikowano: czwartek, 17, październik 2019

Wychodząc naprzeciw realizacji wspólnych potrzeb i interesów biznesowych CHIŃSKO – POLSKA IZBA GOSPODARCZA oraz IZBA PRZEMYSŁOWO – HANDLOWA POLSKA – AZJA zapraszają zainteresowane podmioty gospodarcze na misję gospodarczą do Chin, podczas której zostaną przeprowadzone skrojone rozmowy B2B pomiędzy podmiotami chińskimi oraz polskimi, umożliwiające bezpośrednie nawiązanie współpracy i rozszerzenie kontaktów handlowych z chińskimi firmami.

Więcej informacji w załączanym dokumencie.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
CHIŃSKO - POLSKA IZBA GOSPODARCZA
ul.Obrzeżna 5, XIp, Lok.1
02-692 Warszawa
Tel: 22 329 13 23
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.