Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

Zaproszenie na konferencję „Wsparcie eksportu i umiędzynarodowienie polskich przedsiębiorstw”

Opublikowano: czwartek, 07, listopad 2019

Kierunek Eksport!

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Partnerami, serdecznie zaprasza na konferencję „Wsparcie eksportu i umiędzynarodowienie polskich przedsiębiorstw”, która odbędzie się 15.11.2019 r. przy ul. Czechosłowackiej 3 w Gdyni, w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii (X piętro).

Wydarzenie dedykowane jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoją firmę poza granicami Polski!

Podczas konferencji zaproszeni eksperci przedstawią korzyści i możliwości, które pomogą przedsiębiorcom skorzystać z oferty czołowych organizacji rozwijających eksport w Polsce. Spotkanie będzie doskonałą okazją do uzyskania wielu ważnych informacji, które pozwolą rozwinąć swój biznes jak i również będzie idealną możliwością do nawiązania nowych kontaktów.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone takie tematy jak:

- Udział w przetargach organizacji międzynarodowych tj. Unia Europejska, Organizacja Narodów Zjednoczonych, Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża, Bank Światowy i inne banki rozwojowe oraz NATO szansą wejścia na rynki zagraniczne.
- W jaki sposób budować relacje wychodząc na rynki zagraniczne?
- Jak efektywnie korzystać z projektu „Polskie Mosty Technologiczne”?


Ponadto dowiedzą się Państwo:

- Jak podjąć i rozwijać  współpracę z Zagranicznymi Biurami Handlowymi
- Jakie szanse daje udział w EXPO 2020 w Dubaju
- Jakie instrumenty finansowania eksportu oferuje Bank Gospodarstwa Krajowego
- W jaki sposób KUKE SA wspiera eksport i ekspansję zagraniczną
- Jak korzystać z innych doświadczeń polskich przedsiębiorców związanych z eksportem i internacjonalizacją

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..p">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..pl do dnia 13.11.2019 r.