Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego kigm.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego kigm.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami
Polityka Prywatności/Cookies   
AKCEPTUJĘ
Joomla 3.1 Templates by FatCow Coupon

KIG w KIGM

Opublikowano: piątek, 29, listopad 2019

28 listopada 2019 w siedzibie KIGM w Gdyni odbyło się spotkanie prezesa Krajowej Izby Gospodarczej p. Andrzeja Arendarskiego z przedstawicielami izb gospodarczych (członkami KIG) z województwa pomorskiego oraz kujawsko-pomorkiego. Reprezentowane były: Polska Izba Spedycji i Logistyki, Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Norda - Regionalna Izba Przedsiębiorców, Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa na Region Słupski, Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie, Izba Przemysłowo-Handlowa Woj. Kujawsko-Pomorskiego, Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu.

 

Rozmawiano o sytuacji ekonomicznej na świecie, Tytułem wstępu do dyskusji swoją prezentacje w tym temacie przedstawił główny ekonomista KIG p. Piotr Soroczyński.

Poruszano również sprawy dotyczące samorządu gospodarczego w Polsce, kierunków działania, mówiono o sukcesach i obawach.

KIGM reprezentowane było przez przewodniczącego Rady KIGM p. Adama Mellera, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej KIGM i prezesa Międzynarodowego Sądu Arbitrażowego przy KIGM, p. Zbigniewa Jasia oraz przez sekretarza generalnego KIGM p. Rafał Machowiaka.

Relacja foto.